if_photoif_put_inmenu
Альфаспо
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 407-27-68 Показати
+38 (097) +38 (097) 062-79-82 Показати

Алюмінієва рейкова стеля

14 квітня 2015

Алюмінієва рейкова стеля - це благородство і функціональність металу в поєднанні з різноманіттям колірних і просторових рішень. Така стеля не просто красива, але і має ряд переваг перед іншими типами стель. Наприклад, вона відрізняється своєю екологічною чистотою, як матеріалу, так і покриття. Сюди ж можна віднести вологостійкість і пожежобезпечність.

За багато років свого існування рейкові стелі з алюмінію дуже добре себе зарекомендували. Зроблено тисячі ремонтів у ванних кімнатах, кухнях, лоджіях, коридорах, побудовано безліч басейнів, ресторанів, торгових центрів, де люди можуть милуватися красою, втіленої в металі.

 Алюмінієва рейкова стеля фото Алюмінієва рейкова стеля на кухні фото

Алюмінієві рейкові стелі також можуть створювати додатковий затишок приміщення, робити домашній інтер'єр світліше, виразніше і цікавіше. Вони можуть візуально збільшити або, навпаки, згорнути простір, розділити його на функціональні зони і надати цим зонам властивий тільки їм обсяг і колорит. Граючи колірними поєднаннями, положенням кордону і напрямом панелей можна створювати унікальний образ вашої ванної, кухні, передпокої або іншого приміщення.

Не можна не відзначити функціональні якості алюмінієвих рейкових стель. Вони витримують високі перепади температур, легко миються простими не дряпається засобами. Монтаж і демонтаж фрагментів стелі проводиться досить швидко. Алюмінієві рейкові стелі не вбирає вологу, на них не може утворюватися цвіль і грибок.

Багатьох цікавить питання з приводу дзеркального покриття стель у ванній кімнаті: не залишається чи на ньому розлучень і плям від конденсату, не тьмяніє він? В даному випадку можна провести аналогію з дзеркалом в тій же ванній кімнаті: пар, який осідає на стелі, це вже дистильована вода, без солей і хлорки, тому розлучень не залишається і з часом покриття не тьмяніє. Для підтримки первісного вигляду досить іноді протирати стелю м'якою ганчіркою.

На актуальне питання енергозбереження у виробників алюмінієвих стель теж знайшлася відповідь. Висока здатність рейкової стелі відбивати світло може заощадити до 20% споживаної електроенергії, адже в даному випадку можна купувати джерела світла меншої потужності.

Таким чином, алюмінієва рейкова стеля - це і виразний інструмент формування простору, і функціональний оздоблювальний матеріал.

 Алюмінієва рейкова стеля фото Дзеркальна стеля фото

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×