if_photoif_put_inmenu
Альфаспо
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 407-27-68 Показати
+38 (097) +38 (097) 062-79-82 Показати

Підвісні стелі

16 квітня 2015

Підвісні стелі діляться на дві групи: відкритого та закритого типу. Прикладом підвісної стелі першого типу може служити конструкція з панелей, виконаних в одному з наступних варіантів:

1. Декоративні дошки. Конструктивною основою підвісної стелі служать рейки-направляючі, прикріплені до стін. Для їх кріплення вибирають поздовжні стіни приміщення. У поперечному напрямку укладаються декоративні дошки, і своєрідність підвісної стелі визначається геометрією дощок - прямокутних або більш складної форми з включенням криволінійних ділянок. Виразність декоративного підвісної стелі визначається і характером його обробки - забарвленням яскравими фарбами і емалями, безбарвним лакуванням світлої деревини, лакуванням покритих морилкою деталей.

Декоративные доски

2. Об'ємні панелі-конструктор з алюмінію («Baffle» або «Униформ» (тм «Бард»)). Боку таких панелей можуть мати різні кольори: від простого білого до дзеркального або фактурного (імітація дерева, шкіри і т.д.). Всі панелі кріпляться на сталеву підвісну систему. Такі рішення можна використовувати в торгових залах, коридорах, аеропортах і залах очікування. На відміну від існуючих аналогів, стеля «Униформ» виконаний повністю з алюмінію, що робить його пожежобезпечним, екологічним і легким, а можливість вибору ширини і висоти панелі робить його універсальним як для об'ємних приміщень, так і для вузьких коридорів.

Потолки баффл из объёмных алюминиевых панелей

3. Екранні панелі («V-Baffle»): така стеля являє собою ламелі висотою 100 мм, що імітують вільно ширяють леза. Виготовляються з алюмінієвої або оцінковой сталі із захисним декоративним покриттям. Екранні стелі широко застосовуються в торгово-розважальних центрах, аеропортах, а також у виставкових комплексах. Характеризуються ефективним звукопоглощением завдяки лінійчатої структурі стелі.

Экранные подвесные потолки

4. Коміркові підвісні стелі (Грільято або «Celio»): класичні стелі грільято являють собою об'ємну решітку у вигляді однакових квадратних осередків різних розмірів. Такі решітки збираються в квадрати 600х600мм, і кріпляться на спеціальну підвісну систему. Стеля типу «Celio» являє собою вже зібрані касети, які монтуються на стійкій підвісній системі шириною 15 мм. Кожна з касет легко знімається і одягається назад.

Ячеистый подвесной потолок грильято

Підвісні стелі другого (закритого) типу припускають пристрій між стельового простору, яке може бути використане для проведення електропроводки, розміщення точкових і накладних світильників, тепло- і звукоізоляції. Такі підвісні стелі складаються з несучої частини і лицьових (видимих) елементів.

Несуча частина складається з каркаса, підвісів і деталей кріплення і регулювання, і може бути прихована лицьовими елементами, що створюють суцільний підвісну стелю. При відкритій системі каркаса його несучий елемент виконує ще і декоративну функцію.

Каркаси підвісних стель виконуються з негорючих матеріалів, і являють собою гнуті профілі з тонколистової сталі, або прокатні профілі, пресовані профілі з алюмінієвих сплавів. Іноді вони виконуються з дерева. Конструкція каркаса залежить від обраного матеріалу.

З особових матеріалів найбільш часто використовують:

- Гіпсокартон,

- Пластикові панелі,

- Алюмінієві панелі,

- Перфоровані листи сухої гіпсової штукатурки (армстронг),

- Дерев'яні або МДФ-панелі,

- Панелі зі скла, дзеркала, металевих решіток і т.д.

Гіпсокартон. Найпоширеніший матеріал, який використовується при монтажі підвісних стель. Це порівняно недорого і надійно. З цього матеріалу також можна виконувати багаторівневі стелі. За допомогою окремих елементів можна створювати ефект зонування простору.

Монтувати підвісні стелі з гіпсокартону досить складно. Після установки гіпсокартонових плит необхідна додаткова фінішна обробка під фарбування або шпалери. Однак цей вид обробки інтер'єру ідеально поєднується з будь-яким стилем загального дизайну кімнати.

Подвесной потолок из гипсокартона

Дерев'яні підвісні стелі. Дерев'яні стелі добре доповнюють інтер'єр, в оформленні якого використовуються натуральні природні матеріали. Дерев'яні стелі дарують відчуття тепла, затишку, створює атмосферу стабільності та благородства. Дерево також здатне розсіювати світло і створювати невеликий ефект затіненості в приміщенні. А ще дерев'яна стеля чудово поглинає звуки. Також популярна обробка під дерево, наприклад ламіновані або декоровані шпоном плити для підвісних систем (наприклад, «Армстронг»), пластик, що імітує забарвлення дерева, рейкова стеля (наприклад, «Бард») і т.п. Подібні варіанти зручні тим, що не вимагають додаткової обробки.

Деревянный подвесной потолок

Алюмінієві підвісні стелі популярні і в житловому, і в нежитловому будівництві. Основні елементи стелі - рейки або касети з алюмінію, монтаж яких здійснюється на алюмінієву підвісну систему, що кріпиться до стелі. Алюмінієві підвісні стелі є відмінним варіантом для оформлення вологих приміщень, таких як ванні кімнати, передбанники і басейни.

Красиві підвісні стелі з алюмінію ще й значно довговічніший, ніж інші варіанти підвісних стель. Стелі з металевої рейки можуть брати вигнуті форми. Алюмінієві стелі приваблюють своєю волого- та вогнестійкістю, простотою монтажу, міцністю, безпекою та гігієнічністю.

Головна відмінність створення каркаса для рейкових стель полягає в тому, що він складається тільки з поздовжніх направляючих, які називають стрінгерами. Стрингера мають особливий профіль з зубцями, в які вставляються стельові панелі.

Алюминиевый подвесной потолок

Мінеральні підвісні стелі. Це підвісні системи на основі профілю з металу, що заповнюються плиткою з мінерального волокна. Найчастіше їх використовують для офісів, магазинів або інших громадських приміщень. Тим більше, що вибрати мінеральну плитку можна з самими різними властивостями, у тому числі антибактеріальними, а кольорові плиткові стелі послужать хорошим декором.

Минеральные подвесные потолки

Стелі з синтетичних матеріалів - можливість «дешево і сердито» вирівняти стелю, але з усіх способів обробки він найменш екологічний.

Перевага стелі з пластикових панелей в його легкості і водонепроникності. Стеля із пластику легко збирається своїми руками і коштує відносно недорого.

Скляні стелі. Для таких стель використовують, як правило, матове або вітражне скло. Може бути як загартованим, так і ламінованим. Особливою популярністю користується стелю зі скла не стільки в приватних будинках і квартирах, скільки в розважальних закладах таких, як ресторани, кафе і казино. Підвісні скляні стелі досить важкі на тлі більшості альтернативних варіантів. Ставитися до міцності каркаса і до надійності його кріплення потрібно особливо серйозно. Скляний підвісна стеля, змонтований до профільного каркаса з алюмінію або оцинкованої сталі, не боїться вологості і коливань температури. Каркасом може служити традиційні Т-подібні профілю для касетного стелі або дерев'яна обрешітка. Стелі закритого типу, з прихованим каркасом скляними не буває.

Стеклянный подвесной потолок

Таким чином, якщо перед вами стоїть завдання надати стелі естетичний зовнішній вигляд і розмістити технічні мережі, звуко- і теплоізоляційні матеріали в прихованій порожнині, то в сучасному будівництві кращого рішення, ніж підвісні стелі, поки не існує. Пристрій підвісних стель буде найоптимальнішим варіантом в ситуації, коли необхідно виконати монтаж в найкоротші терміни, залишивши вільний доступ за стельове простір. Підвісні стелі можна змінювати і доповнювати в процесі експлуатації, не вдаючись до кардинальних заходів.

Вибір за Вами! Вдалого ремонту.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×